fbpx

FAQ

Bilety

Chcę wziąć udział w wydarzeniu, ale nie mam jeszcze 18 lat. Czy możecie zrobić dla mnie wyjątek?

Wydarzenie skierowane jest do osób pełnoletnich. Dla osób, które ukończyły 16 lat, wejście wyłącznie za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Wzór zgody do pobrania poniżej. W razie wątpliwości możemy poprosić o dokument tożsamości.

Jakie są bezpieczne sposoby zakupu biletów?

Oficjalnymi kanałami sprzedaży biletów na Galę Stand-up Comedy są: Biletyna, Kupbilecik, Ebilet.

Nie otrzymałem(am) biletu mailem lub go zgubiłam(em), co robić?

Po pierwsze – nie panikuj. Możliwie szybko odezwij się bezpośrednio do serwisu bileterskiego w jakim kupiłaś(eś) bilet. W razie gdybyś tego nie pamiętał(a) odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl opisując jak najwięcej szczegółów dotyczących zamówienia.

Co jeżeli nie ma już biletów?

Przede wszystkim sprawdź czy nie ma ich w pozostałych serwisach bileterskich. Dodatkowo czasami w sprzedaży pojawiają się dodatkowe pule o czym informujemy na wydarzeniu na facebook’u. Stanowczo odradzamy zakup biletów z nieautoryzowanego źródła.

Czy będzie dodatkowa pula biletów w dniu wydarzenia?

Szanse na to są minimalne. Nie planujemy takich działań, ale czasem zdarza się, że zwolnione zostają np. rezerwacje firmowe. W takim momencie bilety wracają do sprzedaży.

Czy mogę odkupić bilet od innej osoby?

Jest to bardzo ryzykowne. Nawet sprawdzenie autentyczności biletów nie zagwarantuje Ci tego, że sprzedający sprzedał ten bilet TYLKO Tobie. Mógł go sprzedać kilkakrotnie, a każdy bilet może zostać zeskanowany tylko jednokrotnie.

Chcę zamienić kupiony bilet na inny dzień, czy mogę to zrobić?

Niestety nie jest to możliwe. Jeżeli jednak uważasz, że Twoja sytuacja jest wyjątkowa, odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl, spróbujemy pomóc.

Czy mogę odsprzedać bilet?

Możesz próbować odsprzedać bilet po cenie równej bądź niższej niż cena zakupu.

Czy mogę zwrócić bilet?

Jest to możliwe jedynie w wypadku zmiany warunków wydarzenia - jego daty, godziny czy miejsca. W przypadku chęci zwrotu należy kontaktować się z odpowiednią bileterią. Jeżeli uważasz, że Twoja sytuacja jest wyjątkowa, odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl, spróbujemy pomóc.

Jak sprawdzić czy mój bilet jest ważny?

Jeżeli został zakupiony bezpośrednio w oficjalnym kanale sprzedaży, nie ma takiej potrzeby. W innym przypadku można o to poprosić operatora (np. Biletynę). Nie gwarantuje to jednak, że inne osoby nie weszły w posiadanie tego samego biletu.

Czy bilet jest imienny?

Nie, bilet jest na okaziciela. W związku z tym może być zeskanowany tylko raz! Mimo to, należy posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Czy mogę kupić bilet?

Jak najbardziej, jeszcze jak!

Wejście

Czy wydarzenie rozpocznie się punktualnie?

Niezależnie od liczby osób przychodzących na ostatnią chwilę bądź spóźnialskich, wydarzenie rozpocznie się punktualnie.

Jaki środek transportu wybrać?

Zdecydowanie zalecamy przyjazd komunikacją miejską bądź korzystając z usług
przewozowych. Z pewnością wyjdzie taniej i szybciej niż szukanie miejsca na zatłoczonym parkingu. W przypadku przyjazdu samochodem należy być w pobliżu obiektu najpóźniej półtorej godziny wcześniej ze względu na gigantyczne korki.

Czy uda mi się zostawić auto w okolicy obiektu?

Jeżeli akceptujesz stanie w korku do wjazdu i wyjazdu, często wysokie opłaty albo mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym, to pewnie tak. Pytanie tylko - czy warto? Fakt: na parkingach przy obiektach jest łącznie 20 razy mniej miejsc niż widzów. Oznacza to że starczy miejsca jedynie dla 5 na 100 widzów.

O której muszę być na miejscu, by mieć pewność, że nie ominie mnie początek show?

Jeżeli chcesz uczestniczyć w całym wydarzeniu, powinnaś(eś) przyjść najpóźniej godzinę przed startem wydarzenia. Należy uwzględnić czas spędzony na parkingu, w kolejce, w szatni i ewentualnie w bufecie. W innym wypadku nie możemy zagwarantować, że uda Ci się zająć miejsce na czas.

Chcę mieć podwójną pewność, że nie utknę w kolejce na wejściu.

Przyjdź co najmniej godzinę przed planowanym startem wydarzenia.

Mam problem z ochroną.

Pamiętaj że ochroniarze nie są naszymi pracownikami, a jedynie podwykonawcami. Nie zawsze pamiętają o wszystkich ustaleniach (np. możliwość wejścia z wodą, czy opróżnioną butelką z filtrem). W razie potrzeby poproś o pomoc kogoś z naszą plakietką i smyczą albo napisz do nas na facebook'u gdzie udzielimy Ci natychmiastowej pomocy. Z góry przepraszamy za wszelkie incydenty niezależne od nas. Robimy co możemy!

Czy szatnia jest obowiązkowa?

Szatnia nie jest obowiązkowa. Jeżeli Twój bilet zostanie zeskanowany później niż 15 min przed startem imprezy, zdecydowanie odradzamy korzystanie z niej.

Czy mogę przynieść ze sobą swoją butelkę wody lub kanapkę?

Woda - możesz wnieść swoją butelkę do 0,5l oryginalnie zapieczętowaną (ze sklepu). Już odkręcane albo większe będzie trzeba zostawić przy wyjściu. Tak samo wszystkie napoje. Dopuszczalne są także butelki z filtrem (ale tylko puste!).
Niedozwolone jest wnoszenie jedzenia oraz leków (wyjątek: osoby z zaświadczeniem lekarskim), a także przedmiotów niebezpiecznych. W szczególności: selfiesticków, statywów, dronów, dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami oraz pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki oraz innych jednośladów. Pozostałe przedmioty, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione wymienione są w regulaminie imprezy dostępnym poniżej.

Którego wejścia na obiekt użyć?

Powinno być podane na bilecie, w innym przypadku można skorzystać z mapki która pojawi się na wydarzeniu na facebook'u.

Czy muszę wydrukować bilety?

Wystarczy bilet elektroniczny w PDF. Przed kontrolą koniecznie ustaw jasność ekranu na 100% i miej kod gotowy do zeskanowania (powiększony). Nie przynoś zdjęć biletów - albo bilet elektroniczny PDF, albo wydrukowany. Niewyraźnego kodu czytnik nie rozszyfruje i nie będziemy mogli wpuścić Cie na imprezę.

Jestem osobą niepełnosprawną albo w ciąży. Czy muszę stać w kolejce?

Oczywiście że nie! Sprawdź na wydarzeniu facebook które wejście jest dla Ciebie dedykowane (bez tłumów i kolejek). W niektórych obiektach niestety takowego brak, wtedy prosimy o kontakt z nami w momencie dotarcia na wydarzenie - pomożemy! Wraz z Tobą może wejść jedna osoba.

Wydarzenie

Ile potrwa impreza?

Około 2 godziny.

Czy będzie przerwa?

Nie.

Zgubiłem/znalazłem klucze, telefon. Co robić?

Jak najszybciej odezwij się do nas na facebook'u. Bezzwłocznie odbierzemy/przekażemy przedmiot.

Chcę nagrać występ, żeby pochwalić się znajomym – mogę?

Nagrywanie występu jest zabronione, tak samo jak długotrwałe świecenie telefonem.
Osoby nie stosujące się do zakazu zostaną wyproszone z sali. Dyskretne, pamiątkowe zdjęcie bez flesza jest dopuszczone.

Usługi na miejscu

Ile kosztuje szatnia? Jak za nią zapłacę?

Zależy to od obiektu, szczegóły na wydarzeniu w serwisie facebook. Najczęściej nie ma możliwości płatności kartą!

Ile kosztuje parking? Jak za niego zapłacę?

Zależy to od obiektu, szczegóły na wydarzeniu w serwisie facebook. Najczęściej nie ma możliwości płatności kartą! Czasami można płacić przy użyciu aplikacji i uniknąć długich kolejek, warto to sprawdzić. Informujemy, że parking jest zarządzany przez obiekt i nie mamy wpływu na pobierane opłaty oraz jego organizacje.

Czy w obiekcie znajduję się strefa gastronomiczna?

Najczęściej tak, ale najlepiej zweryfikować to (jak i ofertę) na naszej infografice umieszczonej na wydarzeniu w serwisie facebook. Informujemy, że strefy gastronomiczne są zarządzane przez obiekty lub operatorów zewnętrznych i nie mamy wpływu na wysokość cen, obsługę oraz ofertę.

Czy zakupiony alkohol będę mógł wnieść na płytę?

Jeżeli alkohol został zakupiony na ternie imprezy, to najczęściej można wnieść go na płytę oraz trybuny. W obliczu COVID-19 należy to jednak zweryfikować w infografice która pojawi się na konkretnym wydarzeniu w serwisie facebook około tydzień przed imprezą.

Inne

Czy udział jest bezpieczny w obliczu COVID-19?

Zdecydowanie tak. Wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną zachowane. Sale będą wypełnione zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (na chwilę obecną jest to 50% miejsc bądź 75% miejsc).
Na wejściach może zostać zmierzona temperatura. Zakrycie twarzy i nosa będzie obowiązywało podczas całego występu. Między występami odbędzie się dezynfekcja z użyciem profesjonalnego sprzętu (ozonatorów).

Mam epilepsję i szkodzą mi mocne światła. Czy takowe będą używane?

Ostrzegamy osoby z epilepsją przed rażącymi efektami świetlnymi. Nie używamy stroboskopów. Są za to typowe światła sceniczne które czasem oświetlają też publikę, ale nie są przesadnie inwazyjne. Jedynie efekty specjalne na scenie przy wyjściach komików mogą być różnie odebrane, ale raczej zamknięcie oczu/odwrócenie głowy wystarczy. Przez całe wydarzenie będzie dostępna linia wsparcia oraz zespół medyczny.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Niektóre wydarzenia mogą być rejestrowane. Zakup biletów jest równoznaczny z udostępnieniem wizerunku.

Czy mogę wystąpić?

Odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl

Czy możemy dostać bilety/koszulki w ramach akcji charytatywnej?

Odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl

Czy mogę dostać akredytacje prasową?

Odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl

Mojego pytania nie ma na liście.

Odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl

Pliki do pobrania